מתחילים...


אם הגעתן לכאן, אז כבר התחלנו טוב:) 

האינטרנט מלא בבלוגים טובים (וגם טובים מאד) על איפור. היום כמעט לא יקרה מצב שאני ארכוש מוצר מסוים מבלי לרוץ לבדוק מה כתבו עליו הבלוגריות שניסו. כמות המידע והטיפים שאפשר למצוא בעולם הבלוגים הוא מדהים, ואני מוצאת את עצמי נהנית לשוטט בין הבלוגים ולשאוב כמה שיותר מהם. אבל בלוג אחד עוד לא מצאתי: עדיין לא מצאתי בלוגרית שהרימה את דגל המחאה החברתית ונפנפה אותו מעל הסטנדים של חברות הקוסמטיקה בארץ. 

צילום: שי שחר
האיפור כאן יקר- ואף יקר להכעיס. האסימון נפל לי ממש לאחרונה: במסגרת לימודי האיפור שלי, נחשפתי ליותר ויותר מוצרים, והמרדף אחר המזוודה המושלמת גרר אין ספור ביקורים ברשתות הפארם וברשתות האיפור המוכרות בארץ. שטרות עפו לכל הכיוונים- עד שהגעתי לבלוגים. בבלוג "ריסים ורסיסים" של קורין סויסה, למשל, הכרתי מספר אתרים חו"לניקים שדרכם אפשר להזמין איפור במחירים זולים משניתן למצוא בארץ. מה אני אגיד לכם- מאז שהכרתי את האתרים האלה, אני לא מעזה לקנות פה שום דבר, אלה אם כן אני מוצאת מבצע ממש אבל ממש אטרקטיבי, או אם באמת לא מצאתי את מה שאני צריכה ברשת (לרוב זה לא קורה). 

הבשורה שאני רוצה להביא לבנות ישראל היא שאפשר גם אחרת. אני ארצה להציג לכן כאן, בבלוג שלי, סקירות על מוצרים שמצאתי באתרים האלה במחירי מציאה, השוואות בין מחירים בארץ ובחו"ל, מבצעים חמים שכדאי לנצל, ועוד כל מיני דברים טובים שיזדמנו לי על הדרך... אבל בשורה התחתונה- אני רוצה לגרום לכן להתבאס לגהץ את כרטיס האשראי שלכן על איפור בארץ, וגם לגרום לכן להכיר ולדעת טוב טוב שיש לנו אפשרויות אחרות! 


אז יאללה, יצאנו לדרך!