חור בכיס: "מוצר החודש" בלוריאל: שפתון רוז' קארס, אפריל 2012

*המחירים המוצגים להלן נכונים ליום פרסום הפוסט
השבוע פרסמה "לוריאל" בדף הפייסבוק שלה (ואני מניחה שגם בפארמים השונים) את "מוצר החודש שלה": שפתון רוז' קארס ("שפתון במרקם חדשני למריחה קלה ונוחה, מעניק תחושה רכה ועשירה בלחות"). לפי המודעה, תמורת 95 שקלים פחות אגורה השפתון שלכן.  


למיטב הבנתי, כאשר מכריזים על "מוצר החודש", מתכוונים למוצר שנכון להחודש רוצים לעשות לו יח"ץ, ולכן הוא נמכר במחיר השקה משתלם, כזה שיעשה לנו חשק לשלוף מזומנים ולרכוש אותו. 
אממה, מבדיקה ברשת מצאתי את אותו המוצר ב-6.8 פאונד, או 41 שקלים- כולל משלוח! חישוב זריז אומר שתמורת המחיר שתשלמו בארץ עבור השפתון, תוכלו לרכוש שני שפתונים כאלה און-ליין, ועוד יישאר לכן כסף לשני "פסק זמן". 

אותו המוצר און-ליין, צילום מסך

 
אז נכון, feelunique.com, האתר היחיד בו מצאתי את המוצר המדובר, מציע נכון לעכשיו רק ארבעה מתוך 12 הגוונים הקיימים, אבל אם לומר את האמת- יש באתרי הקניות ברשת כל כך הרבה ליפסטיקים- גם של "לוריאל" וגם של חברות אחרות, במחירים שהם לא גזל לשמו. מבחינתי, אם לא מתאימים לי הגוונים הקיימים של הרוז' קארס אני אמצא ליפסטיק מליין אחר או של חברה אחרת. מה שבטוח הוא שאני לא אוציא כמעט 100 שקלים על מוצר שנמכר במעט יותר מ-40 שקלים בחו"ל. 

מה אתכן? אתן מוכנות לשלם מחיר מלא על מוצר החודש של "לוריאל"?

חג שמח!

** עדכון 5/12/14: המוצר כבר לא נמכר בפיליוניק.