גם לגברים מגיע: אתר קניות של מוצרי טיפוח לגברים בלבד

אז נכון שעד כה דיברנו על מוצרי קוסמטיקה וטיפוח לנשים בלבד, ונכון שהבלוג ברובו כתוב בלשון נקבה, אבל לאחרונה אשת מכירות הסבה את תשומת ליבי לאתר אינטרנט המוכר מוצרי טיפוח, והוא מוקדש כולו לבני המין שמצהירים בגאון שמוצרי טיפוח בכלל לא מעניינים אותם.

מכיוון שאני מעודדת את קוראי ואת אזרחי ישראל בכלל לשנות את הרגלי הצריכה, ולקנות און-ליין כל מה שרק אפשר, ומכיוון שאני מתעסקת ומתרכזת בתחום האיפור והטיפוח, אין מצב שאני מוותרת על פרסום האתר הזה. מלבד זאת, אם אתר כזה קיים, אז כנראה שיש ביקוש גם בקרב הגברים למוצרי טיפוח, ונכון, גם להם מגיע. אז בואו ניקח אותם לסיבוב היכרות.

צילום מסך
Mankind הוא אתר בריטי, שכאמור מוכר מוצרי טיפוח אך ורק לגברים. בין מאות הפריטים המוצעים תמצאו מוצרי גילוח וכל מה שנלווה וקשור לגילוח (כולל מכשירים חשמליים), קרמים לפנים ולעניים, מסכות, דאודורנטים, מוצרי טיפוח לשיער ולקרקפת, בשמים, ואפילו מוצרים לשיזוף עצמי ואיפור לגבר.
באתר גם תוכלו לקרוא על כל מוצר ומוצר, למצוא את רשימת המרכיבים, ועל חלק מהמוצרים תוכלו גם לקרוא ביקורת.  

מרבית המותגים באתר לא מוכרים לי, גם כי רובם לא נמכרים בארץ וגם כי מן הסתם אני לא נמנית עם המשתמשים בהם... גם מבחר המוצרים הנמכרים מכל מותג אינו הכי מרשים. למרות זאת, אני חושבת שמאד כדאי לשוטט בו, אולי תמצאו דברים מעניינים. 

לגבי המחירים- המותג היחיד שיכולתי להשוות און-ליין הוא "ג'ילט", והסכינים שנמכרות שם אכן זולות בכמה שקלים ממחירן בארץ. לגבי יתר המוצרים והמותגים, המחירים נראים סבירים, אם כי לא הכי זולים. בעצם הם די דומים למחירים של מוצרי האיפור והטיפוח לנשים שנמכרים ברשת. בעניין זה בעלי האתר אומרים שהם "לא בהכרח מוכרים את המוצרים הזולים ביותר, אם כי את הטובים ביותר". 

עוד הם מבטיחים לספק דוגמיות עם כל הזמנה, שזה תמיד מבורך, ויש מבצעים על מוצרים שונים. 

מה עוד צריך לדעת? המשלוח ארצה מתחיל ב-3 פאונד (18 שקלים)*, ניתן לשלם בפ-Paypal, וניתן להחזיר מוצרים תוך 14 יום מהיום שאחרי יום קבלת החבילה. שימו לב שבמידה ובאמת אתם מחליטים להחזיר מוצר, צריך קודם כל ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלהם, ולקבל מספר אישור. למניעת אי הבנות- כדאי לקרוא את מדיניות ההחזרות באתר עצמו. 

אני חושבת שהאתר יתאים לגברים שרוצים להכיר ולרכוש מוצרי טיפוח חדשים שלא נמכרים בארץ, ולמי מכן שרוצה לפנק את הגבר שלה במתנות שוות. האתר פחות יתאים למי שמבקש לחסוך כסף, פשוט מכיוון שלרוב המוצרים אין בכלל נציגות בארץ...

לסיום אציין, שאמנם מדובר כאן באתר שמיועד לגברים בלבד, אבל מוצרי טיפוח לגבר ניתן למצוא כמעט בכל האתרים שפרסמתי במדריך, אז לא להתעצל לבדוק ולהשוות!

אם באמת נכנסתם לאתר, הזמנתם וקיבלתם את ההזמנה, אשמח לקבל חוות דעת על תהליך הקניה.

*המחירים המוצגים להלן נכונים ליום פרסום הפוסט