מתנה לקוראים: מהיום חיפוש קוסמטיקה ברשת יהיה הרבה יותר פשוט!

הבלוג הזה נולד מתוך אג'נדה. הבדלי המחירים בתחום הקוסמטיקה בין הארץ לחו"ל הם כל כך הזויים, עד שברוח המחאה החברתית הרגשתי שאני חייבת לעשות מעשה, ולהראות לאנשים שגם בתחום הכל כך יפה הזה, עובדים עלינו, הצרכנים, בצורה כל כך מכוערת. 
אולי בגלל שמוצרי איפור וטיפוח אינם נמנים על המצרכים הבסיסיים שכל אדם אמור להרשות לעצמו, ואולי גם בגלל שבפארמים תמיד נמצא מבצעים, שבעיני הם עבודה בעיניים באותיות קידוש לבנה, אנשים בארץ עוד לא קלטו שגם כשהם רוכשים אודם, סומק או דאודורנט, עושקים וחולבים אותם- בדיוק כמו שעושקים אותם עם מחירי הפסק זמן, ואולי אפילו גרוע מכך. אנשים אולי לא יודעים שבחו"ל הם היו משלמים על אותם המוצרים הרבה הרבה פחות, ואם הם כן יודעים, אז אולי הם עדיין לא יודעים שהם בעצמם יכולים ליהנות ממחירים זולים ושפויים במרחק גלישה והקלקת פרטי אשראי. 

אני, שבשנה האחרונה הכרתי כל כך הרבה אתרים טובים שמהם אפשר להזמין מוצרי קוסמטיקה בזול, ושיניתי את כל הרגלי הצריכה שלי בתחום הזה, הרגשתי שזה לא הגיוני שלא לשתף את מה שלמדתי עם כל מי שאני מכירה, וגם עם מי שאני לא מכירה. 

אותו קמפיין ההשקה של ה-BB Cream של גרנייה היה זה שהביא לי את הקריזה באופן סופי. אז התיישבתי מול המחשב והתחלתי לכתוב את מאמר המחאה שלי נגד מחירי הקוסמטיקה בארץ, ובעקבותיו גם את המדריך לקניית קוסמטיקה באינטרנט. מיד גם הבנתי שאני ממש נהנית מהכתיבה על העולם הצבעוני הזה, והבלוג התרחב עם פוסטים נוספים, כשאני דואגת שאותה האג'נדה הצרכנית תהדהד בכל פוסט ופוסט.
אז, באותם הימים המוקדמים של הבלוג (משהו כמו שלושה חודשים אחורה), התחלתי גם פרוייקט נוסף, שסוף סוף הוא מספיק רחב ומגובש ומתאים לפרסום, אותו אני מעניקה לכם כמתנה ממני :)

בעקבות שאלות רבות שקיבלתי מחברות ומכרות, וגם מקוראות הבלוג, לגבי איפה ואיך הן יכולות למצוא מותג קוסמטיקה כזה או אחר, החלטתי שיהיה הרבה יותר פשוט לכולם (גם לי, כדי שאוכל להשיב מהר), אם תהיה רשימה מסודרת של כל מותגי הקוסמטיקה, ואיפה ניתן למצוא כל אחד מהם ברשת. 

אז הנה הרשימה כמעט מוכנה, ולמה כמעט? כי עם אלפי המותגים ועשרות האתרים שיש ברשת נראה שהיא לעולם לא ממש תושלם, ורק תלך ותגדל. אבל היא מלאה במספיק אתרים טובים ובכל המותגים העיקריים, בשביל שתעלה לאוויר ותתחיל לעשות לנו את החיים הרבה יותר קלים! 

אז זהו, נגמרו התירוצים. אין יותר "אין לי כח לחפש בכל האתרים אז אני כבר אקנה בסופר-פארם". יש לכם פה הכל מסודר ומוכן בשביל שתמצאו את המותג שאתם מחפשים בשניות. ותעשו טובה, תפסיקו כבר להאמין  לכל המבצעים שמוכרים לנו כאן, תפתחו את העיניים, ופשוט תפסיקו לקנות כאן קוסמטיקה במחירים המטורפים האלה (בסדר, בסדר, אלא אם כן מצאתם קופון ממש ממש שווה).

בשלב זה אתם יכולים לגלול לתחתית הדף ולהתחיל לבדוק את הכלי שבניתי עבורכם, או להיכנס לדף "חיפוש מותגי קוסמטיקה" בטאב למעלה. אבל לפני שאתם עושים זאת אני מאד ממליצה שתקראו את השורות הבאות, כי יש כמה דברים שחשוב וכדאי שתדעו בקשר לרשימה הזו, וגם דרכים שבאמצעותן תוכלו גם אתם לעזור לי להפוך את הרשימה לטובה ומעודכנת יותר. בבקשה אל תכתבו לי תגובות אם לא קראתם את הפרטים הבאים, כי הם עשויים לענות על הבעיות שאולי תתקלו בהן.

דברים שחשוב שתדעו טרם השימוש בכלי החיפוש

 • הרשימה לא גמורה. היא מכילה קישורים לאתרי הקוסמטיקה הגדולים והעיקריים ששולחים ארצה, והיא תלך ותגדל. אני כל הזמן מוצאת עוד ועוד אתרים כאלה, ואני אעדכן גם קישורים אליהם.
 • אם אתם כבר יודעים איזה מותג אתם מחפשים, אז כשתגיעו לרשימה הרצויה, אני ממליצה לחפש את שם המותג בשיטת: ctrl+f. אל תחפשו את שמות המותגים בתיבת החיפוש של הבלוג (בחלק העליון של הטור הימני בבלוג), אתם לא תמצאו כך. 
 • לסדר הופעת שמות האתרים אין כל משמעות. 
 • הקישורים ל-eBay: כבר ממויינים לפי מוכרים ששולחים ארצה, אבל לא לפי המוכרים האמינים ביותר, כי זו החלטה שלכם אם להזמין ממוכר קטן ולא מוּכּר. יש לכם את המידע ואתם תחליטו מה לעשות איתו. כדי לחפש לפי מוכרים אמינים, לכו ל-Advanced ליד תיבת החיפוש, בדף הבא סמנו את תיבת  Only show items from, ובחרו: eBay Top-Rated Sellers.
 • הקישורים ל-Amazon: הקישורים נמצאים שם משום שבאמאזון יש מוכרים ששולחים ארצה מוצרי קוסמטיקה, וגם משום שכאשר מוכר לא שולח ארצה אז ניתן להשתמש בשירותי חברות השילוח. חשוב שתדעו שהחיפוש באמאזון עשוי להיות מאד מתסכל, ופעמים רבות כשתמצאו שם מוצר תגלו שהמוכר לא שולח ארצה, או שעלות המשלוח שערורייתית ולא משתלמת. אבל מכיוון שכן יש שם מציאות, וסבלנות עשויה להשתלם מאד, בחרתי שכן לכלול את Amazon בין אפשרויות הקניות. שימו לב שבאמאזון, בדומה לאיביי ישנם מוכרים רבים, ולכן גם שם צריך להיזהר מזיופים.
 • אם ליד מותג מסוים לא מופיעים קישורים לאיביי או לאמאזון, זה יכול להיות מהסיבות הבאות: המותג באמת לא נמכר בהם; המותג נמצא אבל בכמויות מזעריות ביותר; שם המותג מניב תוצאות חיפוש רבות מדי שלא קשורות למותג עצמו. זה קורה בעיקר כשלמותג יש שם מאד כללי כמו Pretty או Prince למשל.
 • שימו לב כי כיאה לחיפושים באמאזון ובאיביי, לעיתים רבות תמצאו בקישור גם תוצאות חיפוש לא קשורות. נא לא להתרגש מכך.
 • האתרים הבריטיים לא שולחים מוצרים שאריזתם היא מיכל ספריי- מטעמי בטיחות.
איך תוכלו לעזור לי
 • במידה וחיפשתם מותג שלא קיים ברשימה, אנא אתגרו אותי! כתבו לי, ואני אחפש אתרים שכן מוכרים אותו ואוסיף לרשימה. 
 • במידה וקישור לא הוביל אתכם למותג המבוקש, אלא לדף ריק במקום, או לעמוד שכתוב בו: Out of stock, אז כנראה שבזה באמת מדובר, ואל תדווחו לי על כך, אלא אם כן עבר למעלה מחודש, ושמתם לב שהדף עדיין לא הוזן במוצרים של המותג המבוקש.
 • במידה ומצאתם קישור שבור (הגעתם לדף המבשר על Erorr), אנא כתבו לי למייל
 • ישנם אתרים שלא שולחים מותגים ספציפיים ארצה, או מעבר לגבולות בריטניה ושכנותיה. אל המותגים שאני יודעת עליהם לא צרפתי קישורים לאתרים הבעייתיים, אבל אם אתם מצאתם קישור למותג שבסופו של דבר גיליתם שלא ניתן להזמינו ארצה, אנא דווחו לי למייל, ואני אסיר את הקישור המטעה. 
 • אל תשמרו את הרשימות לעצמכם! שתפו וספרו לחברים וחברות, ועזרו גם להם לחסוך כסף!
זהו. אני מקווה שתשתמשו במתנה הזו שלי אליכם בתבונה ושתמצאו את כלי החיפוש מועיל וחוסך זמן.

אז יאללה, צאו לדרך!

חפשו מותג:
והנה עוד צ'ופר שיקל עליכם בהחלטה מהיכן כדאי להזמין:הטבלה הזו  תקל עליכן בהחלטה מהיכן כדאי להזמין- פירוט עלויות המשלוח מהאתרים השונים, וגם הפניות לאתרים המחזירים כסף, במידה ויש אפשרות:

*לידיעתכן: מטעמי בטיחות, רוב האתרים לא שולחים לקים, בשמים ומוצרים באריזות לחץ.
** מחירי המשלוחים ואחוזי ההחזרים הכספיים נכונים ליום עדכון העמוד [12/7/2014]

אתרדמי משלוחהערות
3.95£/ חינם♥ משלוח חינם בקניה מעל 50£ 
החל מ-26$יש אפשרות לבחירה במשלוח טיפה יותר יקר עם ביטוח חבילה. 
חינםמומלץ להיכנס לאתר דרך EBATES ולקבל 4% מהקניה בחזרה!
3$/ חינםחינם בקניה ב-23£ או יותר
11.95$-17.95$מומלץ להיכנס דרך EBATES ולקבל 5% מערך הקניה בחזרה!
חינם
6.55$
החל מ-3$♥ + 1$ דמי טיפול
♥ ניתן לבטח את החבילה תמורת 2$.  
19.95£
18.95$
החל מ-21.95$מומלץ להיכנס דרך Extrabux  ולקבל 13.5% מערך הקניה בחזרה!
החל מ-9.45$
החל מ-7.57$(מומלץ למי שמחפשת מוצרי MAC ברשת)
19.95$
החל מ-3£♥ באתר הזה לא משלמים מע"מ, כך שלרוב זה מתקזז עם דמי המשלוח.
החל מ-10.5$
7.5£
החל מ-3.95€מומלץ להיכנס דרך Pouring Pounds ולקבל החזר של עד5.25% מערך הקניה.
חינםמומלץ להיכנס דרך Extrabux  ולקבל 8% מערך הקניה בחזרה!
החל מ-25$
חינם/ 2£ / 3£♥ משלוח חינם בקניה מעל 20£. 
משלוח לקניה מתחת ל-10£ יהיה 3£, ומעל לקניה ב-10£ יהיה 2£.
♥ באתר הזה לא משלמים מע"מ והוא מתקזז במעמד התשלום.
החל מ-15£
חינם / 15£♥ משלוח חינם בקניה מעל 60£
חינם / החל מ-15.94$♥ משלוח חינם בקניה מעל 69$. השתמשו בקוד: FREE69
♥ מומלץ להיכנס לאתר דרך Extrabux ולקבל 8% מערך הקניה בחזרה.
חינם
החל מ-2.22$♥ דמי משלוח מתחילים ב-4.45$, אולם בכל קניה ב-20$ ומעלה יש 50% הנחה על דמי המשלוח. (ההנחה מתעדכנת אוטומטית). 
♥ השתמשו בקוד ZUZ128 לקבלת 5$ הנחה, או 10$ בקניה מעל 40$.
9.95$
חינם / 8.5£משלוח חינם בקנייה מעל 50£.
החל מ-4£
10.95$
חינם
חינם
7$
החל מ-5$
חינם
7.5£
3.95£
החל ל-8.5$
חינם
החל מ-12.75$
החל מ-1.62$/ חינם♥ משלוח חינם בקניה ב-40$ ומעלה.
♥ כשעוברים משקל מסוים תופיע אפשרות למשלוח יקר בלבד (30$), במקרה כזה מומלץ לפצל את ההזמנה לשתי חבילות. 
חינם♥ דמי משלוח- אנא קראו על מקרים יוצאי דופן במדריך
♥ מומלץ להיכנס דרך EBATES ולקבל 3.5% מערך הקניה בחזרה!
החל  מ-12£
החל מ-1.99£♥ דמי משלוח 1.99£ להזמנות מעל 15£, או 3.99£ להזמנות בשווי נמוך מזה.
החל מ-27$מומלץ להיכנס דרך EBATES כדי לקבל כסף בחזרה! 
10.99$מומלץ להיכנס לאתר דרך EBATES ולקבל 4% מערך הקניה בחזרה.


*אם זה החיפוש הראשון שלכם בכלי הזה, אנא קראו את הפוסט הזה, תמצאו שם פרטים שחשוב שתדעו טרם השימוש בו! בבקשה אל תכתבו לי תגובות על בעיות שנתקלתם בהן טרם קריאת הפוסט.