אייליינר ג'ל של Smashbox ופריימר של MUA רוצות? הגרלה!

לרגל חגיגות ה-600 לייקים בדף הפייסבוק, אני עורכת הגרלה צנועה, ומחלקת שני מוצרים נפלאים לעיניים: הראשון הוא אייליינר ג'ל עמיד של Smashbox בגוון סגול חצילי, והשני הוא פריימר הצלליות החזק והטוב ביותר שאני מכירה- של MUA.

להשתתפות והוראות- הקליקו כאן!בין המשתתפות יוגרלו שני המוצרים, ועל הזוכה אכריז בדף הפייסבוק ביום ראשון ה-9/12/2012.


הפעילות היא לחברים ולחברות בדף הפייסבוק של "המדריך לקניית קוסמטיקה באינטרנט" בלבד!


בהצלחה לכולם ותודה!!!!!! :)


גלוס עמיד- יש חיה כזאת!

אחת השאלות שאני נשאלת הכי הרבה פעמים, ואחת השאלות הכי נשאלות בפורומים השונים היא: האם יש ליפ-גלוס עמיד, או איזה גלוסים עמידים באמת קיימים בשוק? 

התשובה שלי היא תמיד אותה התשובה, ואני תמיד ממליצה על אותה סדרת גלוסים: Glam Shine 6H של לוריאל. אז חשבתי שמגיע להם לקבל פוסט משלהם, קצר אבל ענייני!
מימין לשמאל: 303, 432, 300

בצפר לאיפור- שיעור ראשון: מורפולוגיה- אלוהים הוא מתמטיקאי!

אני שאלתי, אתן הבעתן עניין, ואני יוצאת במדור חדש בבלוג: בצפר לאיפור!

אם אתן מאד מאד אוהבות להתאפר, ובא לכן לדעת איך עושים את זה כמו שצריך, אתן במקום הנכון. 

פה תלמדו את כל הסודות שמאחורי איפור מקצועי, תקבלו הסברים מפורטים, הוראות וטיפים, תכירו מוצרים ואת דרך השימוש בהם, ועוד ועוד.

אחת לכמה פוסטים אני אעלה שיעור איפור חדש, ואת כל השיעורים תוכלו למצוא מרוכזים בעמוד "בצפר לאיפור" בתפריט למעלה.

נתחיל מהבסיס, הכרת הפנים, נמשיך ונכיר את סוגי העור השונים, נלמד את עקרונות וסודות איפור העיניים ואת כל מה שזה כולל, נדבר על איפור שפתיים, איפור בסיס, שילובי צבעים, ואת השאר תגלו בהמשך...

לפני שנתחיל אני רוצה להבהיר שאין רק דרך אחת נכונה לאפר. אני אציג בפניכן את השיטות שאני מכירה, ואת הדרכים שעובדות אצלי הכי טוב. אתן יותר ממוזמנות להשתתף, לחלק טיפים משלכן, לספר על השיטות שאתן מכירות, ואיך אתן אוהבות להתאפר. תבואו, יהיה כיף!


שיעור ראשון: מורפולוגיה

אל תתנו למילה המזעזעת הזו להרתיע או להפחיד אתכן, כי זה ממש פשוט: מורפ=צורה, לוגיה=תורה.
מכאן: מורפולוגיה היא התורה שעוסקת בצורות של דברים, ובמקרה שלנו- בצורות של הפנים.

ולמה בכלל צריך לדעת ולהכיר את מבנה הפנים? - כי אם נדע מהי צורת הפנים האידיאלית, נדע איך לאפר כל פנים באופן הנכון ביותר, שיקרב אותנו לאותו המבנה האידיאלי. 

אין מה לעשות, לא כולנו נולדנו מושלמים (ליתר דיוק רובנו לא נולדנו מושלמים), ועובדה שאנחנו משקיעות (המון) מכספנו ומזמננו כדי לשפצר את עצמינו. והיי, יש פתגם ידוע: את מה שלא עשה הטבע- יעשה הצבע (או משהו בסגנון), ואם לא הייתן מסכימות איתי, בטח לא הייתן מגיעות לבלוג הזה מלכתחילה, לא ככה? :P

אז מהי צורת הפנים האידיאלית? אתן בטח מתות לדעת... לא אמתח אתכן ואגלה שהצורה אליה אנו צריכות לשאוף כשאנו מאפרות היא אובל (או צורת ביצה), ותכף אראה לכן איך נאפר צורות פנים שונות על מנת לגרום להן להראות כמה שיותר אובליות.

יחס הזהב
לא רק לצורה הכללית של הפנים יש להתייחס כשאנחנו מאפרות. צריך לשים לב גם לפרופורציות איברי הפנים, ואיפה הם ממוקמים אחד ביחס לשני. גם כאן יש אידאל שצריך לשאוף אליו, והפעם הוא קצת יותר מסובך:
העיקרון הוא שישנה נוסחה מתמטית, על פיה בנויים המון דברים בטבע, ואלה שבנויים לפי הנוסחה הזו נתפשים בעיננו כיִפים יותר מאלה שלא. הנוסחה הזו נקראת יחס הזהב, ומשום שהיא נראית מזעזע אני לא כותבת אותה כאן, ואתן מוזמנות להרחיב את הידע בערך הויקיפדיה. אבל אם אתן ממש מתעקשות לדעת, אז בקצרה יחס הזהב הוא: 1:1.618.


המון דברים בטבע בנויים לפי היחס הזה: בני האדם, חיות, צמחים, אפילו מצאו את הנוסחה בצילומים של סופות הוריקן. גם אמנים שהכירו את היחס המושלם בנו את היצירות שלהם לפיו, אדריכלים בנו בניינים לפיו, ואפילו בויזה עיצבו כרטיס שבנוי לפי היחס הזה, מה שאולי מסביר את הצורך העז שלנו להשתמש בו :)

צפו בסרטון הבא, ותקבלו המון דוגמאות לנוכחות הנוסחה בכל מקום. אלוהים הוא לא די.ג'יי. הוא מתמטיקאי!