קצרצרים: פלטת הצלליות Nude 'Tude של theBalm - ביקורת, סווטשים והצעות איפור!

בתור מי שמחזיקה בגאון בפלטות NAKED ו-NAKED 2 זו לא צריכה להיות הפתעה עבור אף אחת שגם הפלטה העירומה של theBalm תצטרף לאוסף שלי. אני לא יודעת מה יותר מלהיב אותי בפלטה הזו- העיצוב שלה, או הצלליות. כנראה מדובר בשילוב של השניים יחד, שהופכים את ה- Nude 'Tude למוצר מנצח. 
העיצוב
הפלטה עשויה קרטון קשיח, היא מגנטית, ויש בה מראה גדולה ורחבה, כך שהיא מאד נוחה לנשיאה בתיק ולנסיעות. בפלטה 12 צלליות, היושבות בדיוק על איבריהן המוצנעים של שש בחורות עירומות - Nude, כבר אמרנו? באתר הרשמי של theBalm, אגב, ניתן לבחור גם בעיצוב שמרני יותר, אך המשלוח משם לא זול!
יחד עם הצלליות מקבלים גם מברשת דו צדדית להנחת הצלליות ולשרטוט אייליינר - המברשת לא רעה, אם כי כבר ראיתי טובות יותר. 

הצלליות
בפלטה, כאמור, 12 צלליות בגוונים טבעיים, שאמורות לסייע לנו לבנות לוק טבעי (יותר או פחות). הצלליות מגיעות בגימורים מט, שימרי, סאטן (מבריק אבל בלי הרבה נצנוצים), ושימרי עם גליטר. מתחת לצלליות עצמן מצוין שמן, שגם בהם ניכרת השקעת מחשבה משעשעת! 
לכל הצלליות פיגמט חזק מאד, כלומר, לא צריך להתאמץ בכדי לקבל את הצבע שמופיע בפלטה, הן נמרחות כמו חמאה, וקלות לטשטוש. כן הבחנתי בנשורת קלה בצלליות במרקם המט.
כפי שתראו בהמשך, עם 12 הצלליות האלה ניתן ליצור קשת רחבה של מראות איפור, מטבעיים, קלילים ויומיומיים, דרך איפור ערב סולידי ועד איפור מסיבתי ודרמטי.

הצלליות באור השמש. 

שורה עליונה מימין לשמאל: 
Serious - צללית שחורה בגימור מט.
Sexy - צללית בגוון חום-בורדו בגימור מט. 
Sophisticated - צללית חומה כהה עם שימר דק בגוון ברוזה - בגימור שימרי. 
Selfish - צללית בגוון טאופ - מעין חום זהוב אך בשילוב של אפור, בגימור סאטן. 
Stubborn - צללית ורודה בהירה בגימור סאטן. 
Sassy - צללית לבנה בוהקת בגימור סאטן - מעולה להארה על עצם הגבה וב-C הפנימי של העין. 

שורה תחתונה מימין לשמאל:
Sleek - צללית חומה כהה בגימור מט. 
Silly - צללית חומה כהה עם תת גוון אדמדם, ועם גיליטרים בגוון זהב-אדמדם- בגימור שימרי-גליטרי. 
Seductive - צללית בגוון זהוב-נס קפה, בגימור סאטן. 
Sultry - צללית בגוון קפה הפוך (:P) בגימור מט- מושלמת לטשטושים, כגוון מעבר, וגם יכולה לשמש בתור ברונזר לחיטוב הפנים- שימושית ביותר!!!
Stand-Offish - צללית בגוון ורדרד - אפרסקי בגימור שימרי. 
Snobby - צללית בהירה בגוון זהב-כתמתם, בגימור שימרי. 
הפלטה הזו היא באמת אחת הפלטות היות ורסטיליות שיש. ניתן ליצור איתה קשת ממש רחבה של לוקים, ונראה שב-theBalm עשו בחירות ממש טובות עם צלליות המט שהכניסו לפלטה. נוסף על ה-Saltry הנהדרת שמשמשת אותי על בסיס יומיומי, Sexy, Seriouse ו-Sleek יכולות לשמש גם כאייליינרים. 


כדי שתראו כמה רב גונית היא יכולה להיות, הכנתי לכן חמישה לוקים שונים, פשוטים יותר ופחות, יומיומיים וגם דרמטיים. השתמשתי אך ורק בצלליות הפלטה - גם לצורך שרטוטי האייליינרים. 
-מוצרים נוספים שהשתמשתי בהם מפורטים למטה.  
מוצרים נוספים שנעשה בהם שימוש:
פריימר צלליות: Shadow Insurance של Too Faced  (לרכישה). 
מסקרות: עין ימנית - הטלסקופית של L'Oreal (לרכישה), עין שמאל- They're Real של בנפיט. 
עפרונות עיניים: Scandaleyes של רימל לונדון, בגוונים Nude (במראה הראשון), ו- Black (בשניים האחרונים) (לרכישה), ובעיפרון Colorstay של רבלון בגוון Black Brown (במראה השני והשלישי). 


סיכומים, מחירים ומאיפה
בשורה התחתונה, לדעתי זו פלטה נהדרת! אם את צריכה פלטה אחת שתספק לך מגוון אפשרויות ותסגור לך די הרבה פינות - זו בהחלט יכולה להיות האחת. 
המחיר שלה הוא 26£ לפני הנחות (ותמיד אפשר למצוא הנחה בעמוד המבצעים כאן בבלוג), שזה בערך 12 שקלים לצללית, וכשכולן שימושיות, זו עסקה לא רעה בכלל! (המחיר נכון ליום פרסום הפוסט!)
* אם אתן מתלבטות בינה לבין הנייקדיות של Urban Decay, אז חשוב לציין שהפלטות של Urban Decay אמנם יותר יקרות ב-11£ אבל הצלליות של הנייקדיות מעט גדולות יותר. 

את ה-Nude 'Tude של theBalm תוכלו להזמין מ- Feelunique בקישור הזה

מה אתן אומרות? הייתן רוצות לצרף אותה לאוסף שלכן?