החבילה (מאייהרב שוב) הגיעה! מברשות איפור יפהפיות ומפתיעות, אייליינר אחד מוצלח במיוחד, כמה פינוקים לחך ועוד :)

זו נהייתה כבר מסורת חודשית: הקופסאות מאייהרב זורמות אלי בקצב, תמיד הן מעלות אצלי את מדד האושר, תמיד יש הפתעות (לפעמים גם קצת אכזבות), וכשיש חבילה מוצלחת במיוחד, אני פשוט לא יכולה שלא לשתף!

אז הנה, תציצו רגע בשלל, ואז אני אספר לכן מה בדיוק הגיע, ומה חשבתי על כל אחד מהמוצרים...


קצרצרים: ה- Rocket של מייבלין - המסקרה שתעיף את הריסים שלכן על טיל?

מסקרה בעיניי היא אולי המוצר הכי הכרחי לאיפור יומיומי. אם יש לי רק חמש דקות בבוקר כדי להתאפר ואני חייבת לסנן כמה מוצרים ולדלג על כמה שלבים, מסקרה תמיד תהיה בין המוצרים שעליהם אני לא אוותר, וזה מהסיבה שמסקרה, לדעתי, עושה הבדל עצום במראה הפנים. עיניים שאופרו במסקרה יראו פתוחות ועירניות יותר, וזה שדרוג שלא כל מוצר איפור יכול לעשות בפחות מדקה. 

אחד המותגים שיותר ידוע במסקרות שלו, הוא מייבלין. אני מתה על כל סדרת הפולסיס הסגולה, וגם הקולוסל התחבבה עלי כשהשתמשתי בה בזמנו, אז כשמייבלין הוציאו את ה-Rocket הכחולה, היה לי מאד קשה להתעלם ממנה, והזמנתי לי אחת, בגוון Very Black :) האם המסקרה הזו באמת תצליח להעיף אותי על טיל?


שנה הלכה, שנה באה: המוצרים המנצחים שלי לשנת תשע"ג!

בכל פעם כשמגיע ערב ראש השנה אני נדהמת לגלות עד כמה מהר עפה לה עוד שנה, ואם ארצה או לא, מתחילות לרוץ בראשי מחשבות על איך הייתה השנה, מה הספקתי, מה עשיתי, מה היה טוב ומה פחות, ואיך אני יכולה לשפר, ולמה אני עוד יכולה לשאוף לשנה הבאה. 

השנה האחרונה ללא ספק הייתה מאד מוצלחת ופוריה עבורי מהמון בחינות: כמה פרוייקטים שנולדו בתחילתה עוד מעט יראו אור, הבלוג עדיין חי ובועט, גם החיים האישיים מקבלים תפניות משמחות ומרגשות (טפו טפו טפו), ואני רק מאחלת לעצמי שהשנה הבאה תביא איתה את אותה הרוח המגניבה שליוותה אותי בשנה החולפת :) 

אין ספק שאחד הדברים שהכי מילאו לי את השנה הזו היו הבלוג והאיפור! הטיול ללונדון, וכל ההזמנות האינטרנטיות הגדילו משמעותית את אוסף מוצרי האיפור והטיפוח שלי, ניסיתי המווווווון מוצרים חדשים, ויש כמה שמאד מאד בלטו, שחזרתי להשתמש בהם פעם אחר פעם, ושעכשיו הגיע הזמן לסכם, ולתת את הכבוד המגיע להם! אז קבלו אותם... מוצרי השנה שלי:


החבילה הגיעה: חמש מברשות של Sigma - ה-BFFs החדשות שלי:)

אחת החנויות שהכי כיף לקבל ממנה חבילה היא החנות של Sigma Beauty. המברשות תמיד מגיעות ארוזות בצורה נקייה באריזה שיקית, שמעניקה לכל החבילה מן ניחוח יוקרתי, ותחושה שמישהו אשכרה השקיע בך :) גם קטלוג המברשות המצורף תמיד נותן טעם של עוד, ומעיון קצרצר בו כבר מתחילות מחשבות על ההזמנה הבאה.☺ 

החבילה רק הגיעה וכבר יש מחשבות על ההזמנה הבאה :)
למי שלא מכירה את המברשות של סיגמה, אני אספר ממש בקצרה: מדובר בחברה המייצרת מברשות סופר איכותיות, רבות מהן הן דיופים (העתקים) למברשות של מאק, אלא שהן נמכרות בחצי עד שליש המחיר מאלה של MAC. אז אם את מאפרת מתחילה או מתאפרת חובבת פלוס, ורוצה לבנות לך תיק מברשות איפור מבלי לקרוע את הכיס, ואפילו אם את מאפרת ותיקה שצריכה להרחיב את הקייס שלה עם עוד מברשות איכותיות, המברשות של סיגמה יהיו בחירה מצוינת, כי במחירים סבירים תקבלו גם איכות, וגם מבחר ומענה לכל צורך.