קצרצרים: פלטת הצלליות Nude 'Tude של theBalm - ביקורת, סווטשים והצעות איפור!

בתור מי שמחזיקה בגאון בפלטות NAKED ו-NAKED 2 זו לא צריכה להיות הפתעה עבור אף אחת שגם הפלטה העירומה של theBalm תצטרף לאוסף שלי. אני לא יודעת מה יותר מלהיב אותי בפלטה הזו- העיצוב שלה, או הצלליות. כנראה מדובר בשילוב של השניים יחד, שהופכים את ה- Nude 'Tude למוצר מנצח. 

קצרצרים: צלליות קרם של רימל לונדון -Rimmel London SCANDALEYES Shadow Paint

יש מוצרים שמבחינתי הם על גבול הגאונות, והצלליות הנוזליות-קרמיות האלה של רימל הן דוגמה למוצרים כאלה. אני זוכרת שלפני כמה שנים, כשצלליות במרקם נוזלי או קרמי החלו לצוץ בשוק, יצא לי לנסות כמה, והניסיונות היו די אומללים... הן סבלו מחוסר עמידות משווע, נמרחו והתרכזו בקפלי העפעפיים, וכל היופי שלהן נעלם אחרי חצי שעה בערך. מאז הטכנולוגיה הקוסמטית הלכה והשתכללה, והיום, לאן שלא נביט, נמצא צלליות במרקמים קרמיים, שמבטיחות ומקיימות עמידות לתפארת. כשמוצר מבטיח עמידות ומקיים, ובמיוחד כשמלווה אותו מחיר נוח ואטרקטיבי - אפשר לומר שמדובר במוצר גאוני :) 

הכירו את E.L.F : סקירת מוצרים, מאיפה מזמינים, ו...הגרלה!

איזה מזג אוויר סידרו לנו הסופ"ש, הא? קר, רטוב, ועל חלקנו נגזר להתבצר בבית, מכורבלים תחת שכבות של טרנינגים ושמיכות, עם כוס תה, שוקו או מרק, ומרתונים של סדרות ב-VOD. בתקווה שיש לכן חשמל, ואולי כדי לעזור לכן להנעים עוד קצת את השבת הקפואה, הכנתי לכן פוסט גדול וכיפי על מוצרים אך ורק של מותג האיפור E.L.F. 

elf או Eyes, Lips, Face, היא חברת קוסמטיקה אמריקאית, שנוסדה ב-2004, במטרה לספק איפור זול, מבלי להתפשר על האיכות. מחירי המוצרים של elf נעים מדולר אחד בלבד ל-8$ למוצרים בודדים ופלטות קטנות, ויש להם גם פלטות וערכות בגדלים ובמחירים מעט גבוהים יותר. 
למותג גם ליין של מוצרים מינרליים, וכמה ליינים של מברשות איפור. 

** כל המוצרים של elf לא נוסו על בעלי חיים **

מכיוון שרק אתרים מעטים שולחים את מוצרי elf ארצה, לא כולנו זכינו להכיר את המותג מקרוב, אולם לפני כמה חודשים מוצרי המותג החלו לצוץ גם באייהרב - וכמובן שישר הזמנתי לי כמה פריטים בודדים להתנסות! זו הייתה תחילתה של ידידות נפלאה :) מאז האוסף שלי הלך וגדל, ואפילו יש עוד כמה מוצרים בדרך.