ה-Chocolate Bar של Too Faced- פלטת צלליות שכולה שוקולד + סרטון סקירה ומדריך איפור!

לפני תחילת הרומן שלי עם עולם האיפור, לא היה לי מושג שאפשר להתמכר לפלטות צלליות. טוב, האמת היא שההתמכרות היא גם לסמקים, מייק-אפים, היילייטרים ומה לא... אבל לצלליות אני רוכשת חיבה מיוחדת, וכשיוצאת פלטה חדשה שכולן מדברות עליה, אני מרגישה שגם אני חייבת לשים את ידי על אחת כזו. גם אם אני לא ממש צריכה. בעצם בכלל לא צריכה... הרי כל יום בעלי אומר לי "אני לא יודע מה לעשות... כל הבית איפור..." והוא צודק. קשים הם חייה של מכורה :P

בכל אופן, כשפלטת השוקולד החלה לצוץ בבלוגים ובערוצי יוטיוב לועזיים, לא היה לי ספק אפילו לשבריר של שנייה, שהיא הולכת להצטרף לאוסף המכובד.
ב-Too Faced  כנראה ראו את ההצלחה המטורפת של פלטות הנייקד של Urban Decay, קלטו את הפוטנציאל המסחרי, והוציאו את פלטת השוקולד- פלטת צלליות למראה טבעי, שכולה גימיק אחד גדול. אני מודה שאותי הוא קנההפלטה מגיעה באריזת קרטון יפהפיה, כיאה לעיצובים המרהיבים שטו פייסד יודעים לעשות. הפלטה עצמה שוכנת בתוך קופסת פח שנראית כמו חפיסת שוקולד טעימה במיוחד. קופסת הפח נסגרת באמצעות מגנט, ולכן נהדרת לנשיאה בתיק, אם כי הפלטה די כבדה, ולא בטוח שהיא תהיה הבחירה הראשונה שלי לנסיעות וטיולים.


בתוך הפלטה תמצאו גם מראה גדולה, וכמובן, את הצלליות! בפלטה 16 צלליות, שכל אחת מהן נושאת שם של שוקולד בניחוח יוקרתי. רוב הצלליות הן בגוונים טבעיים וחמים, נהדרת למי שאוהבת את המראה  הטבעי המשודרג. הצלליות מגיעות בגימורים שונים: מט, שימרי, וסאטן. הגיוון בגימורים הוא נהדר, ונותן לנו אפשרויות ליצירת לוקים רבים ומגוונים, וזה גם נוח, כיוון שלא צריך לשלב פלטה נוספת כדי ליצור לוק טבעי.

רוב הצלליות בעלות פיגמנט חזק ומרשים. הן נמרחות יפה ובקלות, חלקן מרגישות אפילו כמעט קרמיות. הלוקה בחוסר פיגמנט היא ה-Strawberry Bon Bon  שזו הצללית הורודה שנמצאת במרכז הפלטה, אשר מתקבלת על העור חצי שקופה, ומאד צריך להתאמץ כדי לבנות אותה.
עוד בפלטה שלוש צלליות חומות-מוקה בגוונים שונים בגימור מט, אשר נהדרות במיוחד לטשטוש הצללית בשקע העין, ויכולות לשמש גם כברונזר לחיטוב הפנים (לא ברור למה צריך שלוש, אבל שיהיה), וגם שתי צלליות בהירות בגודל כפול: האחת, White Chocolate היא בגימור מט, ומצוינת להארת עצם הגבה, והשניה, Champagne Truffle , מעולה להארת ה-C  הפנימי של העין, ויכולה לשמש גם כהיילייטר.עוד דבר שמיד מבחינים בו כשפותחים את הפלטה הוא הניחוח השוקולדי העדין שעולה ממנה. הריח כנראה נובע מאבקת הקקאו שהצלליות מכילות. אבקת קקאו מכילה המון נוגדי חימצון, ויכול להיות שטו פייסד ניסו ליצור פה משהו שמלבד צבע, נותן גם משהו חיובי לעור שמסביב לעיניים. (נוגדי חימצון ידועים בתכונותיהם לעיכוב הזדקנות העור).

אני מאד מאד נהניתי לשחק עם הפלטה, ומצאתי שהיא מאד רב גונית, ושניתן ליצור איתה אין סוף לוקים נהדרים! 

אני חושבת שטו פייסד שיחקו אותה הפעם, וביחד עם שלושת הנייקדיות אני חושבת שעכשיו אני באמת יכולה לנוח ☺

לקינוח, אתן מוזמנות לצפות בסרטון הסקירה + מדריך לאיפור עם הפלטה, שהעליתי לערוץ החדש של הבלוג ב-YouTube!
** בהזדמנות זו, אשמח מאד אם תרשמו לערוץ, תשאירו תגובות וגם בקשות לסרטונים הבאים!!! ♥איפה לרכוש:
את הפלטה שלי הזמנתי מ-Beauty Bay אולם לא תמיד ניתן למצוא אותה שם. (משלוח חינם)
במידה והיא לא ניתנת למציאה באתר, ניתן להזמין אותה ישירות מהאתר של Too Faced, ולהשתמש בחברת שילוח (האתר מקבל אמצעי תשלום ישראליים).