ה- Creme to Powder של Sleek: מייקאפ פודרה מוצק- הפתעה נעימה לבעלות עור שמן?

מייקאפ הקרם-לפודרה של סליק שינה את הסטיגמה שרווחה אצלי כבר זמן רב על מייקאפים מוצקים. מה שאני ידעתי עד כה על מייקאפים מהסוג הזה הוא שהם אמנם עמידים, אבל גם כבדים, שומניים, מסכתיים,  ובעיקר לא נעימים על הפנים.
אבל בסליק הבטיחו שלמייקאפ הזה תחושה קלילה ונעימה על הפנים, שיש לו גימור פודרתי וקטיפתי, והוא גם נטול שומן, כך שבעיקרון אמור להתאים לבעלת עור שמן שכמותי. המחיר שלו ממש סבבה, ולכן חשבתי: נו, יאללה, מה כבר יש לי להפסיד? הרי אם הוא מוצלח, אני ארוויח מייקאפ שמאד נוח לנשיאה בתיק ולטאצ'אפים במהלך היום, לא?

ספקנית וסקפטית פתחתי את האריזה הקומפקטית של המייקאפ. עוד יותר סקפטית, שלפתי את הספוגית האלסטית* שמגיעה בתוך האריזה, ניגבתי איתה את פני המייקאפ ואספתי חומר, ובזהירות רבה מרחתי אותו על הפנים. אחח... הפתעה!
Sleek Creme to Powder Foundation, Bamboo
הדבר הראשון שהרגשתי הוא עד כמה קל למרוח את המייקאפ על הפנים, איך הוא מחליק לו בכיף, איך הספוגית מורחת אותו בצורה אחידה ושווה, ואיך מתקבל כיסוי בינוני עד מלא, אשר מקנה לעור הפנים גוון אחיד. יחד עם זאת, למרות רמת הכיסוי הגבוהה, המייקאפ לא מתקבל כבד בכלל, והוא מתמזג בצורה מושלמת עד בלתי נראית עם עור הפנים!

עוד הבחנתי, שהגימור של המייקאפ חי וזוהר. לא בדיוק פודרתי ומט כמו שהבטיחו. גם כשנגעתי בפנים הרגשתי יותר לחות מאשר יובש. ולכן, למרות שהמוצר הזה אמור להיות מייקאפ-פודרה ולחסוך לנו את שלב הפידור, אני הרגשתי שאני פשוט מוכרחה לפדר! אז פידרתי מעט. (אני חושבת שאולי בעלות עור יבש או רגיל יוכלו לוותר על הפידור, אני והעור השומני שלי- בשום פנים ואופן לא!)

עם ההנחה גם הבחנתי בריח של המייקאפ- והוא לא כל כך טוב. הוא אפילו קצת הפריע לי. הוא מריח זול, וממש חבל, כי עד כה הסתמן פוטנציאל למוצר כמעט מושלם. 

לאחר הפידור התחיל שלב המבחן האמיתי- כמה זמן המייקאפ הזה ישרוד לי על הפרצוף, במיוחד ביום חם ושרבי שהיה בזמן הניסוי. 
אז חלפה לה שעה, ושעתיים ושלוש, ושום דבר לא זז או השתנה. לא הרגשתי צורך לפדר בכלל (מה שקורה בדרך כלל בנקודה זו עם רוב המייקאפים האחרים). עברו גם ארבע וחמש שעות, והעור עדיין נראה טוב, ואין תחושה של שומניות. אתן מכירות את התחושה השמנונית הזו בצידי האף לאחר כמה שעות עם מייקאפ על הפנים? אז התחושה הזו לא הופיעה כלל במשך כ-ל היום, גם לא אחרי שש ושבע שעות! 

מה שכן, המייקאפ כן התחיל להראות סימני עייפות כעבור משהו כמו שש שעות. כלומר, הוא כבר לא נראה כל כך רענן וחי כמו בהתחלה. גם הסומק התחיל להיעלם... כך שאולי לא צריך לפדר אותו במהלך היום, שזה נהדר, אבל אם אני נמצאת למעלה מחמש שעות בחוץ, אז כן כדאי לתת טאץ'-אפ (ואז הטאץ'-אפ גם יכלול פידור וסומק!). 

בשורה התחתונה, אני חושבת שהמייקאפ הזה הוא בהחלט הפתעה נעימה מאד לעור השמן שלי, והיתרונות עולים בהרבה על החסרונות: הוא נראה טוב מאד על העור, העור נראה אחיד, בריא וחי, הוא לא גורם לשמנוניות, לא מתחמצן ומשנה צבע, נוח מאד לנשיאה בתיק, גם הודות לספוגית שנותנת הנחה מאד מוצלחת וחלקה. ואל תשכחו את המחיר המצוין!

החסרונות היחידים שאני מצאתי, כאמור, הם הריח, וההתעייפות לאחר חמש-שש שעות, שדורשת תיקון ורענון של כל איפור הפנים. 

הגוון שאני אספתי הוא Bamboo, גוון מדיום עם תת גוון אפרסקי, שיצא מתאים בול לעור הפנים שלי, אך מעט כהה לצוואר שלי, ולכן אני לא שוכחת לגרור אותו גם לצוואר. 

Sleek Cream to Powder, Bamboo

הסווטש שטושטש והתמזג עם העור
אם אתן לא יודעות מה הגוון שלכן, אז Sleek מציעים פתרון נוח מאד: יש להם באתר ערכות ניסיון הכוללות חמישה גוונים של המייקאפ. יש ערכות שמתאימות לכל גווני העור, החל מבהיר מאד ועד לכהה מאד, וכל מה שבאמצע. ערכה כזו עולה 4.50$ בלבד, וכך תוכלו גם למצוא את הגוון הנכון שלכן, וגם לנסות את המייקאפ ולבדוק אם הוא בכלל מתאים לכן - לפני שתתחייבו לגודל מלא. 

* המלצה: כדאי מאד מאד לרחוץ את הספוגית לפחות אחת לשבוע למניעת הצטברות של בקטריות!

שאלה! הייתן רוצות לראות סרטון ביקורת והדגמה עם המייקאפ הזה?

שיהיה לכן המשך שבוע מקסים ונטול שומן ♥

*המחירים המוצגים לעיל נכונים ליום פרסום הפוסט