ה- NAKED 3 של Urban Decay- פלטת צלליות לרומנטיות ♥ סקירה + סרטון

אתן יודעות איך זה כשמצלמים לסרט ממש מוצלח סרט המשך? נכון הוא אף פעם לא יהיה טוב כמו הסרט הראשון? אז זהו, שזה ממש לא דומה למקרה שלפנינו :) אפילו ממש להיפך!

פלטת ה-NAKED3 של Urban Decay היא השלישית בסדרת פלטות צלליות של המותג המצליח, אשר אמורות לסייע לנו ליצור מראות איפור בגוונים טבעיים. 

לכל אחת מהפלטות, NAKED ו-NAKED2 ייחודיות משלה, ושתיהן סחפו אחריהן את עולם האיפור. אבל אם אתן שואלות לדעתי, אז האחות הקטנה והחדשה שלהן לוקחת אותן בהליכה. בעוד שבשתיים האחרות הושחלו גוונים לא כל כך טבעיים, כמו הכחלחל המטאלי בנייקד הראשונה, והכסופות בשנייה, הפעם יצרו פלטה שכולה מנגנת על אותם הגוונים הטבעיים, ולפחות עבורי, כל הצלליות שימושיות. 


כמו יתר הנייקדיות, הפלטה הזו מכילה 12 צלליות, והייחודיות שלה טמונה בתת הגוון הורוד שיש לכל אחת ואחת מן הצלליות, ועל כך, אגב, מרמזת כבר אריזת הפח היפהפייה. 

אריזת הפח מתמגנטת, ונסגרת ממש חזק, יש בה מראה רחבה\ והיא מגיעה עם מברשת איפור דו"צ - שלוש תכונות שהופכות אותה לנהדרת לנשיאה בתיק / נסיעות. 


הפלטה מגיעה גם עם ארבע דוגמיות של ה- Primer Potion, על ארבעת סוגיו: מקורי (בגימור שקוף), צהבהב, מוזהב, ואנטי אייג'ינג מטאלי. מצד אחד זה נחמד להתנסות בכל הפריימרים, אבל הרבה יותר אהבתי את הבקבוקון שהגיע עם הפלטה השניה. המברשת, כמו יתר המברשות של ארבן דקיי, פחות מוצלחת לטעמי, משום שהסיבים שלה (או שלהן, שכן מדובר במברשת דו צדדית), הם קשיחים מדי ולא כל כך נעימים. אם בכל זאת משתמשים בה, אז עם הצד השטוח מומלץ להניח את הפריימר, או להשתמש להנחה מאד מדוייקת של הצלליות (נניח אם תרצו לנסות לשרטט אייליינר), ועם המברשת השמנמנה יותר נשתמש להנחת הצללית על כל העפעף. משום שהיא לא רכה, אני מוצאת שהיא פחות מתאימה לטשטושים, וחבל :/
ועכשיו בואו נדבר על העיקר--- הצלליות!כל הצלליות בפלטה, כאמור, מכילות תת גוון ורדרד, ורובן מאד מוצלחות מבחינת הפיגמנט, ולכן היא נהדרת ליצירת לוקים רכים ורומנטיים, אפילו לאיפור חתונה עדין.

למרות תת הגוון הורדרד, הצלליות נראות מאד טבעיות, וניתן ליצור איתן קשת נאה של מראות- גם עדינים ליומיום, וגם דרמטיים לערב. הצלליות מגיעות בגימורים שימרי, סאטני-מבריק, ומט, ועכשיו אני אכיר לכן אותן אחת אחת! 

Left to Right: Strange, Dust, Burnout

Left to Right: Strange, Dust, Burnout
באור השמש
Strange היא צללית היילייט (שמשמשת להארות) בגימור מט. היא מאד פיגמנטית ביחס לצלליות מהסוג הזה, ולה גוון קרמי עם תת גוון ורוד בייבי. פשוטה ויפהפייה! 

Dust כשמה כן היא, מרגישה קצת כמו אבק, כי היא לא ננעלת על העור, ויש תחושה שניתן להעיף ולהעלים אותה בכמה שפשופים.. לצללית גוון ורוד בייבי מאד מאד בהיר וכמעט שקוף, עם חלקיקי שימר עדין ורוד-לבן.  חובה להניח אותה על גבי פריימר. 

Burnout היא צללית ורודה בהירה, עם רמיזה קורלית, ולה גימור סאטני מבריק, אבל הברקה מאד מעודנת. הפיגמנט שלה קצת חלש, ולכן חובה להניח אותה על גבי פריימר, אחרת בקושי יראו אותה. 

Left to Right: Limit, Buzz, Trick
Left to Right: Limit, Buzz, Trick
באור השמש
Limit - צללית מט בורוד עתיק, לא כל כך פיגמנטית. גם זו תשמש כצללית מעבר - לטשטוש בשקע העין, רק עדין יותר מהטשטוש שיתקבל עם Nooner.

Buzz - צללית שימרית בגוון סגול- ורוד, פיגמנטית אך קצת מתפוררת. 


Trick היא צללית אפרסקית, עם שימר ורוד דק דק דק, ולכן מתקבלת יותר סאטנית משימרית. הפיגמנט שלה לא מאד חזק, ורצוי להניח אותה על גבי פריימר. היא מאד יומיומית, ומאד שימושית! זו, אגב, הצללית החביבה עלי בפלטה :) 


Left to Right: Nooner, Liar, Factory
בתאורה אחרת...
Left to Right: Nooner, Liar, Factory
באור השמש
Nooner - צללית בגימור מט, תשמש לטשטוש הצלליות בשקע בעין, בגוון ניוד סגול-ורוד עתיק. היא הכהה מבין שתי צלליות המעבר שבפלטה. 

Liar - צללית בגוון כמעט נחושתי, עם תת גוון ורדרד, בגימור סאטן מבריק. היא נמרחת בקלות, עדינה מאד, ומתאימה מאוד לאיפור יומיומי.

Factory היא צללית שימרית בגוון חום שוקולד עם תת גוון סגול, ושימר ורוד טחון דק דק. הצללית אינה מאד פיגמנטית, ואפילו קצת מתפוררת, ולכן חובה לשים אותה על גבי פריימר.

Left to Right: Mugshot, Darkside, Blackheart
Left to Right: Mugshot, Darkside, Blackheart
באור השמש
Mugshot היא צללית בגוון חום -אפרפר עם תת גוון ורוד, בגימור סאטן מבריק וזוהר.

Darkside היא צללית טאופ עם תת גוון סגול, בגימור מבריק קלות, בין מט לסאטן. 

Blackheart היא צללית שבמבט ראשון נראית שחורה, אולם יש בה שימר ורוד, טחון דק דק, ולכן, כשמניחים אותה על העפעף, היא נראית כמו שמים עם כוכבים. פיגמנטית מאד, ותשמש לאיפור ערב דרמטי, וגם לשרטוט קו אייליינר, ותיחום העין. 


אחרי הסווטשים האלה, אין זה פלא שהפלטה הפכה בין רגע לאחת השימושיות בשגרת האיפור היומית שלי. אם בא לכן לראות איך את אחד הלוקים היומיומיים שאני יוצרת איתה, אתן מוזמנות לצפות בסרטון הבא:איפה קונים:
את הפלטה ניתן להזמין כרגע מ-Beauty Bay בקישור הזה, ומחירה, נכון ליום פרסום הפוסט, הוא: 62.5$ או 36.5£. המשלוח חינם! 

עד כאן להפעם!
אני רוצה להזכיר לכן שעדיין מתנהלת בעמוד ה-YouTube שלי הגרלת elf שווה במיוחד, ולהודות לכל המשתתפות והמגיבות ! להשתתפות- הקליקו כאן!

אשמח מאד לשמוע את דעתכן על הפלטה, על הסרטון, וסתם מה העניינים :-*