החבילות הגיעו: הזמנה נוספת מאייהרב- מסיכה לשיער, מברשת למייקאפ, קפה מעולה ועוד! וגם על התחדשות נוספת ואישית שלי :)

נתחיל דווקא מההתחדשות בחיים האישיים שלי:

אם אתן עוקבות אחר עמוד הפייסבוק שלי, אתן בטח כבר יודעות שבתחילת החודש התחדשתי במתנה הכי הכי גדולה ומדהימה שאפשר לקבל, והפכתי לאמא לתינוקת קטנטנה ומתוקה מתוקה, שאני מאוהבת בה ברמות שרק אמהות בטח יבינו. 
עכשיו אתן וודאי יכולות להבין שההיריון היה הסיבה שגרמה לי להעדר לתקופות מהבלוג, במיוחד בשלושת החודשים הראשונים, שבהם כל מה שחיפשתי היה כרית להניח עליה את הראש ולישון. יתר ההיריון, לעומת זאת, היה מאד מהנה! (טוב, מלבד התשיעי, שאז הרגשתי ממש כמו עגלה). הלידה לא הייתה פיקניק בכלל, התחילה כלידה רגילה, והסתיימה בחדר ניתוח, אבל כל הכאב נעלם בשנייה שראיתי את יהלי הקטנה. הפרצוף שלה, והגוף הקטנטן הזה מציפים אותי באושר בכל פעם שאני מסתכלת עליה, ולא פעם אני נפעמת ועדיין לא מאמינה שהיא ממש אבל ממש שלי! 
יהלי המתוקה דואגת להעסיק אותי כל הזמן. בין תנומה לתנומה שלה אני מנסה להחזיר את הבלוג לחיים, ונדמה שאני בקושי מצליחה לכתוב שני משפטים, וכבר אני שומעת ציוצים מכיוון העגלה... אני מתארת לעצמי שגם בעתיד הקרוב אני לא אצליח לפרסם כל כך הרבה, אז בואו בינתיים ננסה ליהנות מהמשפטים שאני כן אספיק לחבר לפני שהיא שוב תתעורר!  :) 
** אגב, מעכשיו, מן הסתם, אני מזמינה המון מוצרים לתינוקות מהאינטרנט (כולל מוצרי טיפוח אבל לא רק), אז אם יש אמהות בקהל ואתן מעוניינות גם בפוסטים על מוצרים לתינוקות, בבקשה תנו את דעתכן בתגובות. 

הפעם אני אספר לכן על עוד הזמנה מוצלחת למדי מאייהרב: בחבילה הגיעה מסיכה מעולה לשיער, מברשת מצוינת למייקאפ, שמפו יבש, קפה וניל משובח ועוד!