קצרצרים: Miss Manga החדשה של לוריאל

אם יש מוצר אחד שנראה שלוריאל לא מפסיקים לנסות לחדש ולהפתיע בו- הוא המסקרה. המסקרות של המותג משופעות גימיקים שמבקשים לכבוש את לבבותינו, ונראה שהם עושים זאת לא רע. 
הראשונה שעולה במוחי היא הטלסקופית, מסקרה באריזת דמוית טלסקופ קטן, המבטיחה (ומקיימת) הארכה מרשימה של הריסים (והיא עד היום אחת המסקרות האהובות עלי). אחר כך הגיעו המיליון לאשס, עם כל מיני גוונים מעניינים, עם אבקות יהלומים ומה לא; בשנה שעברה כוווולם דיברו על המסקרה מסדרת ה-Butterfly עם אפקט הפרפר, והנה עכשיו מגיעה לה Miss Manga, שחוץ מהשם המדליק והאריזה היפהפייה, מבטיחה מראה ריסים דרמטי ומודגש, בהשראת בובת הדב היפנית החמודה KAWAII. 
את המסקרה קיבלתי לסקירה והתרשמות, לרגל השקתה, והרי הם לפניכן.... הרשמים! :)

הדבר הראשון ששמים לב אליו כשפותחים את המסקרה זו הצורה הקונוסית המיוחדת של המברשת, והסיבים המדורגים והקוצניים, שמזכירים לי ענפים של עץ אשוח :P (לוריאל, כאמור, מצטיינים בחדשנות כשזה נוגע למסקרות, והכוונה כאן היא גם לצורות השונות והמשונות של מברשות). 
המוט של המברשת דק וגמיש, והחיתוך שאתן רואות בו, מאפשר לראש של המברשת להשלים סיבוב של 360 מעלות, או בעצם מאפשר לכן לההתכוונן על המברשת באופן שהכי נוח לכן להנחה.

האמת היא, שבניסיון הראשוני חשבתי שהמברשת גמישה מדי, אבל אחרי כמה משיחות הבנתי שזו ממש לא בעיה להסתדר אתה, ושניתן לשלוט בה בקלות. 
אהבתי את הצורה הקונוסית שלה, שכן הקצה המחודד מאוד מקל על ההנחה של החומר בחלק הפנימי של העין, ועל הריסים התחתוניים גם כן. 

עוד אהבתי את העובדה שלא הייתי צריכה יותר מניסיון אחד כדי להתרשם ממנה לטובה: כבר בהנחה הראשונה היא צבעה את הריסים שלי בשחור דרמטי ויפה, הפרידה בצורה מושלמת, ולא הותירה גושים. בדרך כלל אני צריכה לתת למסקרה שבועיים כדי שתגיע לפורמולה הנכונה והמיטבית שלה, ונראה שכאן לא נדרשו השבועיים האלה. נוסף על כך, הנחתי אותה מבלי שעיגלתי את הריסים לפני (דבר שאני אף פעם לא מוותרת עליו), והמסקרה הצליחה להרים את הריסים ולעגלם מעט, לספק מראה של עין פתוחה, ולהשלים את איפור העין בצורה נאה. 
שכבה אחת מ-Miss manga- מפרידה, פותחת את העין, ולא מותירה גושים
ללא עיגול הריסים במעגל - ה-Miss Mangs מרימה ומעגלת מעט
יחד עם זאת, אני חושבת שאין מנוס מלציין שהמסקרה לא בדיוק מספקת מראה ריסים דרמטי כמו שהמותג מציג, הריסים אמנם מודגשים ויפים, אבל לא הייתי אומרת שהלוק המתקבל הוא "מודגש ומהפנט". אם תעיפו מבט בתמונות תוכלו לראות שהמסקרה בסך הכל מדגישה ומפרידה את הריסים, אבל היא לגמרי נכנסת אצלי לקטגוריות המסקרות ה"יומיומיות"- אלה שלא נותנות דרמה מטורפת, אבל כן מתאימות לכל לוק. אמנם ניתן לבנות אותה ולהוסיף ממנה עוד שכבה, אבל ההבדל לא מאד היסטרי. 

המסקרה, כאמור, מצליחה להרים את הריסים, ולאפשר מראה עיניים פתוח, אולם שמתי לב שהיא"מפילה" ריסים שעוגלו. כלומר, אם עיגלתן ריסים בטרם ההנחה, כדי לקבל מראה עיניים פתוח אפילו יותר, הם התכופפו חזרה קדימה. לכן הגעתי למסקנה שאין צורך לעגל את הריסים בטרם ההנחה של המסקרה הזו, כי התוצאות המתקבלות, עם ובלי עיגול, הן די זהות. 

שתי שכבות מ-Miss Mangs, על ריסים מעוגלים. ריסים מודגשים טיפה יותר, אבל לא צורה היסטרית 
צילום מלמטה... 
בעיה אחרת שהבחנתי בה היא שבסוך יום עבודה, המסקרה קצת מתפוררת ומשאירה לכלוך שחור מתחת לעין. לכן היא לא תהיה הבחירה הראשונה שלי ליום עבודה ארוך, אבל לבילוי יומי בן ארבע-חמש שעות- היא סבבה. 

בשורה התחתונה, זו לגמרי מסקרה סטנדרטית. אני חושבת שהיא תתאים לכל מי שמחפשת מסקרה יומיומית ולא דרמטית מדי, ולמי שאוהבת מראה ריסים מופרד, מודגש, אך יחד עם זאת עדין.

נסיים ונאמר, שלרגל ההשקה, המסקרה נמכרת כרגע ברשתות ב-49.90 שקלים, במקום 100, ומהמחיר הזה תוכלו להנות עד לסוף החודש (מרץ 2015). 

שיהיה לכולכן חג שמח ומלא ריסים :)