קצרצרים: על קליניק וצלליות! פלטת Morning Java - סקירה וסרטון הדרכה

בעיית ההתמכרות לאיפור שלי מחמירה. כבר זמן מה שאני מתקשה להסתפק במוצרי איפור עממיים וטובים, ונפשי ומבטי זולגים להם לעבר הדוכנים היוקרתיים יותר בחנויות (או באתרים). ותגידו לי איך הם יכולים שלא, כשכמעט כל מוצר מפונפן שאני מנסה שובה אותי בקסמו???!
אז נכון, לא כל מה שיקר הוא בהכרח טוב, ויש מוצרי דראגסטור שממש לא נופלים ממקביליהם היוקרתיים, אבל ללב רצונות משלו, וכרגע הוא רוצה אסתי לאודר, בנפיט, לורה מרסיה, נארס וגם קליניק. 
הרומן שלי עם האיפור של קליניק החל עם הצ'אבי סטיקס המתוקים: ניסיתי, אהבתי, רכשתי, והשניים שלי עדיין משרתים אותי נאמנה! 
אבל הקראש האמיתי קרה לי ביום שבו הסווטשתי את הצלליות של קליניק יום בהיר ואביבי אחד (באחד מסניפי המשביר, אם אתן חייבות לדעת)...


לא מפתיע שהראשונה שניסיתי, ואת זו שבסופו של דבר אימצתי לחיקי ולביתי, היא פלטת הצלליות החמה הזו, שנקראת Morning Java- 03, השלישית מסדרת ה- All About Shadow Quads של המותג. 

המרקם המשיי והרך, הפיגמנט המושלם והעצמתי, והאריזה השיקית והיפהפיה, כיאה לאריזות של Clinique, הם כולם הפילו אותי ברשת, ועוררו התמכרות חדשה...
הפלטה ממש קטנה וקומפקטית, רוחבה בסך הכל 10 ס"מ, היא נסגרת בקליק, והמכסה שלה כסוף ומבריק, עד כדי כך שהוא יכול לשמש כמראה, אבל אל דאגה, יש בה גם מראה גדולה בפנים! כל אלה הופכים את הפלטה למושלמת לנשיאה בתיק האיפור. 

בפלטה בסך הכל 4 צלליות, שמאד מחמיאות זו לזו ומשלימות זו את זו. בתוך הפלטה תמצאו גם שקופית עם הצעת איפור, תוך שימוש בכל ארבע הצלליות, וכמו כן, היא מגיעה עם שני אפליקטורים קטנים (ולא שימושיים, אם כי איכותיים) להנחת הצלליות. 


הצלליות בפלטה, כאמור, כולן בעלות גוון חם, מהבהירה ועד הכהה, הן כולן מאד פיגמנטיות, הן מותירות אחריהן עוצמה של צבע בנגיעה קלה בלבד, והחלק הטוב ביותר הוא, שהן אינן סובלות מנשורת כלל! הן כולן בעלות גימור סאטן-מבריק, הצבע כה מרוכז והצללית כה איכותית, באמת שאין מקום לטעויות! 

השמאלית ביותר היא צללית ההארות של הפלטה, יש לה גוון קרמי בהיר אך חמים, והיא מבריקה קלות. אני מניחה אותה בדרך כלל בזוית הפנימית של העין, ולפעמים גם על עצם הגבה, והיא נותנת אור וזוהר מחמיא לאיפור.
בימים שבהם אני בוחרת להשתמש בפלטה (וזה קורה די הרבה לאחרונה), אני גם משתמשת בה כהיילייטר, ומניחה אותה גם על עצמות הלחיים שלי, והיא נותנת לעור Glow מהמם שנראה ממש טבעי.

לידה יושבת צללית בגוון חום אדמה, גם היא, כאמור, מבריקה (אך לא שימרית!), ובה אני משתמשת בדרך כלל לאיפור השליש החיצוני של העין, או להדגשת שקע העפעף.

השלישית משמאל היא החתיכה של החבורה. מדובר בצללית בגוון זהב נטו. אם אי פעם דמיינתי בראשי איך צללית זהב צריכה להראות- אז ככה!
היא כל כך יפה, שבא לי למרוח אותה על כל הפנים ולצאת... אבל אולי זה לא באמת כדאי... :P
בכל אופן, בצללית הזו אני משתמשת לאיפור כל העפעף, ולפעמים אני גם מניחה אותה מתחת לקו הריסים התחתון, כי אני מרגישה שזה פותח את עין ומשדרג את האיפור.

הצללית הימנית ביותר היא החומה הכהה, גם היא יפהפיה אמיתית, ובה אני משתמשת בעיקר לתיחום: אני משתמשת בה לפעמים כאייליינר מלא, לפעמים אני מניחה אותר רק בשליש החיצוני של העין, ובעצם יוצרת "שליש אייליינר", ואני גם הרבה פעמים מניחה אותה בשליש החיצוני התחתון של העין, ממש בצמוד לקו הריסים התחתון, מה שמאריך את העין, ומקנה לה צורת שקד.
ניתן להשתמש בה כמובן לאיפור השליש החיצוני של העין, ויצירת עין מעושנת וחתולית.

זה לא פוסט על צלליות אם אין בו סווטשים, נכון? אז קבלו אותן, בשתי תאורות שונות:


אין ספק, בעיני, שמדובר כאן ביצירת מופת. הפלטה הזו פשוט מושלמת, ואחרי שניסיתי אותה, אני כבר זוממת על הצלליות הבאות שארכוש מקליניק.
כמובן שה"קוץ" היחיד כאן הוא המחיר שלה. אני חושבת שהמחיר הרשמי לצרכן בארץ הוא 235 שקלים, אבל תמיד אפשר למצוא אותה במבצעים (אני רכשתי אותה כשהיו 50% במשביר לחברי מועדון).
החדשות הטובות הן, שאם לא בא לכן לחכות למבצעים כאלה, אז שאפשר להזמין את הפלטה הזו ואת אחיותיה מאתרי ביוטי שונים במחירים מוזלים יותר. אותה ואת האחרות בסדרה מצאתי ב-all beauty, ואת חלק מהפלטות מצאתי גם ב-StrawberryNet.

לסיום, אני משאירה אתכן עם סרטון שהעליתי לערוץ היוטיוב שלי בשבוע שעבר, ובו אני מדגימה את השימוש בפלטה. בסרטון יצרתי לוק שכולו זהב, והפלטה היא הכוכבת שלו! אז צפייה מהנה לכן, ואשמח לקרוא את התגובות שלכן על הפוסט והסרטון!
נשיקות♥