פלטת צלליות לרומנטיות בלבד! ה-Unzipped של LORAC!


אני מרגישה שהרבה זמן לא סקרתי כאן פלטת צלליות טובה, ולאחרונה התחדשתי באחת שמחייבת פוסט אישי המוקדש כל כולה רק לה! קבלו את ה-Unzipped של לוראק- האחות הקטנה והשקטה, לפלטת הפרו המפורסמת של המותג. 
משום מה הפלטה הזו לא מקבלת את הכבוד המגיע לה ברשת, ולכן באתי לתקן! אני מיד אומר לכן, שהפלטה הזו יפה ומוצלחת לעין שיעור מאשר ה-LORAC PRO הכה טחונה, ואם אתן פנויות רגשית, היו מוכנות להתאהב :) בחודש האחרון יצא לי לאפר כמה בנות לאירועים שונים, ומצאתי את עצמי מושיטה את היד בטבעיות לפלטה הזו, והיא פשוט סיפקה לי את כל מה שהייתי צריכה מבחינת הצלליות! היא רומנטית ומקסימה, ואם אתן חושבות על התחדשות בפלטת צלליות איכותית, שימו לב אליה.

את הפלטה שלי הזמנתי מ-GlamBot - אתר יד שניה לאיפור, שאני הולכת לספר לכן עליו בהרחבה בפוסט הבא! 
היא הגיעה אלי חדשה דנדשה, ואין לי מושג מי הייתה המוזרה שויתרה עליה :P
הצלליות יושבות בתוך אריזת קרטון מתמגנטת, והפלטה מגיעה עם פריימר צלליות בגודל מיוחד (שהוא לא פחות ממעולה!)

וכך היא נראית מבפנים:


בפלטת 10 צלליות יפהפיות, שמה שמיוחד בהן ומייחד את הפלטה הזו, הוא שלכל הצלליות בה, מהבהירה אל הכהה, יש תת גוון ורוד. היא אולי מזכירה בקונספט את ה-NAKED3 של Urba Decay, אך זו, אם אתן שואלות לדעתי, קצת יותר מוצלחת, הן מבחינת הגוונים, והן מבחינת איכות הצלליות. מבחינת כמות, אמנם ב-NAKED 3 יש 12 צלליות, ובזו 10, אבל הצלליות כאן הן יותר גדולות ומבחינת משקל- יש כאן פי 2 חומר מאשר בנייקד 3. 

מבחינת וורסטיליות, כאמור, יש כאן את כל מה שצריך. הפלטה מורכבת ממיקס של צלליות בגימור מט המצויינות למעברים וריכוך, לצד צלליות שימריות בגימור סאטן משגע. יש כאן צלליות להארה, וצלליות ליצירת לוק מעושן. צלליות לאיפור קליל עדין ויומיומי, וצלליות לאיפור ערב דרמטי. מבחינת הגוונים והגימורים, אין ספק שמישהו כאן עשה עבודת חשיבה רצינית ונהדרת, והתחושה היא שאף צללית לא נכנסה לכאן ״במקרה״. 

בואו תראו אותן ממש מקרוב, נתחיל משמאל לימין, שורה עליונה תחילה, ואחר כך התחתונה:


Undercover היא צללית מט בגוון קרמי- ורדרד עדין ביותר, מתאימה במיוחד להארת עצם הגבה.


Unbelievable היא צללית מבריקה בעלת פיגמנט עז, בגוון ורוד-סגול. מתאימה במיוחד כצללית על כל העפעף. 


 Unattainable היא צללית חומה בהירה עם תת גוון ורוד, חתיכה אמיתית! מתאימה כצללית על כל העפעף, ולהנחה מתחת לקו הריסים התחתון לגימור זוהר של הלוק. 


Unconditional היא צללית מט, בגוון סגול- ורוד מלוכלך, והיא מתאימה במיוחד להנחה בשקע העפעף, למעברים. 


Unbridled - היא צללית מט בגוון בורדו, מתאימה להנחה בשליש החיצוני של שקע העין, ליצירת מראה שקוע ודרמטי יותר לעין, לתיחום העין, יכולה לשמש כאייליינר מעניין, וליצירת עפעף חתוך. 


Undiscovered היא צללית אפרסקית מבריקה יפהפיה, גם לה תת גוון ורוד. היא עדינה ונסיכתית, ומתאימה לשימוש הן כצללית על כל העפעף, והן להארץ ה-C הפנימי של העין. 


Unreal היא עוד צללית מבריקה ורודה, בהירה יותר מ-Unbelivable. מתאימה בעיקר כצללית על כל העפעף. 


Uncensored היא צללית מבריקה חומה כהה עם תת גוון ורוד. מתאימה הן כצללית על כל העפעף, והן להנחה בשליש החיצוני של העפעף ליצירת מראה חתולי מעושן לאיפור העין. מתאימה גם לתיחום יפה של קו הריסים התחתון. Unspoken היא צללית מאט בגוון חום אגוז, בעלת תת גוון ורוד כמובן, נהדרת למעברים וטשטושים! 


Untamed היא צללית חומה- סגולה כהה, עם טיפה שימר ורוד, דרמטית ועצמתית. מתאימה בעיקר להדגשת הצללית כשהיא מונחת בשליש החיצוני של העפעף, ולתיחום העין. אמיצות בלבד יניחו אותה על כל העפעף :) 

Unzipped שורה עליונה

unzipped שורה תחתונה

בשבוע שעבר העליתי לחשבון האינסטגרם שלי (עוקבות? אהם אהם!) תמונת איפור עיניים, שיצרתי אך ורק עם הפלטה הזו! מה אתן חושבות?ואם כבר באינסטגרם עסקינן, קבלו עוד אחת:לסיכומו של עניין, מדובר באחת הפלטות היפות והשימושיות שיצא לי להשתמש בהן. היא בהחלט פנינה חבויה, שמגיע לה הרבה יותר יחס וכבוד ממה שהיא מקבלת! היא בהחלט תתאים לכל אחת, הן למתאפרות חובבות שצריכות פלטה אחת שימושית יומיומית, אבל שגם תיתן להן את האפשרות ליצירת איפור ערב, והן למאפרות מקצועיות, במקרה זה היא בעיניי חובה. הפלטה הזו תכסה את הפינה הרומנטית, ותחסוך מקום בתיק האיפור. 


כמה עולה?
המחיר של הפלטה לפני הנחות ולא כטלל משלוח: 42$

מאיפה מזמינים?
אני לא מכירה אתרים ששולחים את המוצר זה ישירות לארץ. אני כאמור, הזמנתי את שלי מהאתר Glambot המוכר איפור יד שניה. הפלטה חוזרת לבקר שם לעיתים, אז אם במקרה אתן מוצאות אותה שם, ולא אכפת לכן שהיא כבר הייתה אצל מישהי אחרת לפני- תחטפו אותה!

זהו! מקווה שנהנתן, ואשמח לשמוע את חוות דעתכן על מה שראיתן כאן :)