קצרצרים: על הבלוטראצי של BeautyBlender - בשביל מה צריך את זה?


מאז שביוטיבלנדר השיקו את ספוגית האיפור המהפכנית שלהם, היא זכתה להצלחה כל כך מסחררת, עד כי קשה להאמין שהם יצליחו אי פעם להוציא מוצר שיעורר הדים כמותה. זה לא אומר שהם לא מנסים:
ליין המוצרים של ביוטיבלנדר מתרחב לו אט אט, ואל הספוגית הורודה הצטרפו אחיות בגוונים שונים, ספוגיות מיקרו לקונסילר (מעולות בעיניי!), סבון מוצק לניקוי מברשות (הסבון הכי טוב בשוק, נקודה), סבון נוזלי, מארזי חיסכון שונים, ועכשיו, גם הבלוטראצי. אז מה זה, ומי צריך את זה בכלל? על כך בפוסט שלפניכן!

הבלוטראצי של ביוטיבלנדר הוא בעצם תחליף שיקי ופנסי לדפי הבלוט. מדובר במארז קומפקט מפלסטיק, חמוד חמוד בצורת טיפה, הכולל בתוכו שתי ספוגיות בלוט, מראה, ושקף פלסטיק המפריד בין הספוגיות ושומר על הייגנה שלהן.


מה זה בלוט?
או! טוב ששאלתן :) מכירות את זה שהתאפרתן כל כך יפה בבוקר, אבל אחרי כמה שעות בחוץ העור הופך למבריק? מזעה, שומן, או מה שזה לא יהיה? וצריך לפדר, אבל דחוף? או, אז פה נכנסים דפי הבלוט! או... ספוגיות הבלוט. 
דפי בלוט הנם דפים מיוחדים, שבדרך כלל מגיעים במעין פינקסון, והם סופחים שומן מהעור בצורה מושלמת! מצמידים אותם לאזורים המבריקים, והם שותים את השומן. לפעמים בדפי הבלוט יש גם מעט פודרה, ואז הם ממש מחזירים לעור את הלוק המט. 

בכל מקרה, בביוטיבלנדר חשבו שכנראה צריך לשדרג את מלאכת ספיחת השומנים, והוציאו את הבלוטראצי.


ספוגיות הבלוטראצי עשויות אותו החומר ממנו עשויה ספוגית המייקאפ, אלה שכאן הן חתוכות לספוגית שטוחה משני צדדיה, וגדולה יותר. הספוגיות האלה סופחות שומנים בצורה נהדרת, הקומפקט שומר עליהן סטרליות בתיק, הן נוחות לנשיאה, והן רב שימושיות- ניתן לשטוף ולנקות אותן, ולהשתמש בהן שוב ושוב ושוב.


אז מי צריך את זה?
תכלס? לא כזה צריך... אבל... אם בא לך לפנק את עצמך במוצר טוב ושימושי מאד, אם בא לך לעשות את הבלוט שלך בצורה יותר חיננית, פירסט קלאס כזה, אז לכי על זה! אני מאד אוהבת אותן בתיק שלי, ואני אפילו גאה לעשות את הטאצ׳אפים שלי ליד אחרים! :)


מחיר: 125 שקלים לשתי סופוגיות
איפה? בבלאשס שלי, עכשיו ב-16% הנחה: 105 שקלים. [לינק לרכישה]