קצרצרים: הפלטה שהרסה אותי- SEPHORA COLLECTION PRO Warm Palette


יש לומר את האמת. ככל שאוסף האיפור שלי גדל, התלהבותי ממוצרי איפור מסוימים הולכת ויורדת. זה למשל הסיפור עם פלטות לצלליות. יש לי כל כך הרבה, והמוח שלי, שהצליח להתכוונן על ראציונאל, מבין שאין טעם לעוד אחת. טוב, עד שנתקלתי בפלטה הזו... אז הראציונאל קצת השתבש... אבל בעצם... בדיעבד, יש לפלטה הזו צידוק מוחלט, ותכף אסביר.ֿ

פלטת צלליות מקצועית
SEPHORA Collection Pro Warm Palette האריזה

אני מודה ש״מותגי הבית״ אף פעם לא עושים לי את זה. לא בסופר, וגם לא בחנויות וברשתות איפור. לא מושך ולא סקסי, נכון? תמיד קיימת אצלי התחושה (האולי דבילית) שמותג הבית הוא פחות מוצלח מהמותגים הגדולים. 
גם כשזה מגיע לספורה, אני לא עפה. כן, אפילו מותג האיפור והטיפוח ״SEPHORA״ לא עושה עלי רושם גדול, אפילו שבחנויות עצמן אני מסוגלת לבלות שעות. 
אבל פה ושם, אני מתנסה במוצרים מהמותג, שדווקא מצליחים להפתיע אותי לטובה,  ולעיתים אף הופכים למועדפים בתחומם. 
אז הכירו את החברה החדשה הכי טובה שלי- *SEPHORA Collection Pro Warm Palette - פלטת הצלליות שהעיפה אותי למרחקים. 

סקירה, ביקורת, סווטשים

כשמה, פלטת הצלליות המקצועית של ספורה, מיועדת למאפרים מקצועיים, אבל לא רק. הצלליות ברמה מקצועית, כך גם האריזה, יש כאן 28 צלליות חמות, בגימורים שונים, אך כולן באיכות דומה ונהדרת. 

פלטת צלליות מומלצת - סווטשים וסקירה
פלטת הצלליות של ספורה - 20 צלליות מאט, ו-8 מבריקות

בפלטה 8 צלליות מבריקות בגימור סאטן, ו-20 (!!!) צלליות בגימור מאט. המרקם של הצלליות הוא כמעט קרמי למגע, הן מאד רכות, ולכן יש להן לא מעט נשורת. אבל למרות זאת, אני קובעת שהן מעולות, כי רובן מאד מאד פיגמנטיות. הצבע שאת רואה בפן- זה הצבע שאת מקבלת, ללא פשרות. יחד עם זאת, למרות שהפיגמנט מאד חזק, זה לא משפיע על טשטוש הצלליות: הן מטשטשות בקלות, וקל לעבוד איתן. 

יש כאן שילוב מנצח של צלליות בעלות תת גוון חם- יש כאן כתומים, חומים לרוב, בהירים יותר, פחות, עמוקים, כמעט אדומים, יש כאן מספיק צלליות בהירות להארת עצם הגבה של כל גווני העור, יש כאן מספיק צלליות למעברים, יש כאן אחת סגולה, כמה פיצ׳יות, ואחת שחורה מאט- מצויינת!

תעיפו מבט על הצלליות מקרוב, ועל הסוואטשים, ונמשיך עם הסקירה...
(הסווטשים נעשו ללא בסיס!)

איפור מומלץ מספורה
שורות עליונות- ימין

איך להזמין מספורה לארץ
שורות עליונות - שמאל

סווטשים- פלטת צלליות מקצועית של ספורה
שורות תחתונות- ימין

צלליות מאט מעולות- פלטת צלליות של ספורה
שורות תחתונות- שמאל

פלטת צלליות ספורה- סווטשים
סווטשים- שורה עליונה

צלליות מאט עם תת גוון חם
סווטשים- שורה שניה

פלטת צלליות מקצועית מומלצת- ספורה
סווטשים - שורה שלישית

להזמין ספורה לארץ
סווטשים- שורה רביעית

האריזה

גם כאן ספורה לא התפשרו, וניכר שהושקעה מחשבה (וממון) באריזה עצמה. הצלליות יושבות בתוך פלטה העשויה פלסטיק קשיח ועבה, מרגיש מאד איכותי, ובתוך הפלטה ישנה מראה ע-נ-ק-ית, שמשדרגת בכמה רמות את חוויית האיפור. מה שכן, הפלטה די כבדה, כך שאחיזה בפלטה בזמן האיפור עשויה לעייף יד שלא בכושר :) 

כמו כן, הפלטה מגיעה עם שקף המציין את שמות הצלליות, למקרה שזה חשוב לכן לדעת. 

פלטת צלליות של Sephora
השתלטה על תיק האיפור המקצועי שלי - פלטת הצלליות של ספורה

הפלטה הזו במהרה הפכה ל״הפלטה״ - היא התחבבה עלי עד כדי כך, שהוצאתי את פלטת ה-Tarteltte של טארט מקיט האיפור המקצועי שלי, שעד כה ממנה שאבתי את רוב גווני המאט שלי, אז זאת במקום.
מכיוון שהצלליות כל כך איכותיות, אני חושבת שאין טבעית ממנה להשתלב עם ערכת האיפור המקצועת שלי, ובשל המגוון העשיר והעצום של צלליות מאט, אני מרגישה שאני ממש מסודרת מבחינת צלליות מהסוג הזה, שמשמשות אותי מאד למעברים, הארות עצם הגבה, תיחום העין, עישון ואייליינר. 
מבחינתי היא קאלט. זהו, אמרתי את זה. 

הפלטה עלתה לי 68$. אני חושבת שיש תמורה מלאה למחיר, ואם יוצא לכן להיות בחנות ספורה- תחפשו אותה! 


איך להזמין

אני רוצה להתנצל, כי אני יודעת שספורה לא שולחים ישירות ארצה. יש להשתמש בחברת שילוח, ולפעמים זה בעייתי, כי ספורה לא שולחים לכתובות המוניות- כאלה שהרבה אנשים משתמשים בהן, כמו בתי מלון, ו.. חברות שילוח.

מצאתי לכן חברת שילוח שמציעה שירות של ״קונים עבורך״ בספורה. את תתני להם את רשימת הקניות שלך, הם יקנו לך פיזית בחנות, וישלחו אלייך.

SHIPO* היא חברת שילוח ששולחת מארה״ב לישראל במחירים מהזולים שראיתי. היתרון של שיפו הוא, שהמחסנים ממוקים בדליוור- וזה אומר, שכאשר תעדכנו את הכתובת, לא תהיה תוספת מס מדינה. כלומר- המחיר שאתן רואות באתר הוא המחיר שתשלמו.

במידה ותעברו את ה-75$ להזמנה, שיפו יגבו מכן את המיסים הנחוצים מראש, כך שלא יהיו שום הפתעות כאשר החבילות יגיעו לארץ.

שיפו משתמשים בשירות Boxit - כלומר, החבילה תגיע לבית עסק קרוב למקום מגורכן.

זהו! מקווה שנהנתן ושמצאתן את המידע נשעים ושימושי :)יאללה, הלכתי להתאפר :)

* גילוי נאות - קישור אפיליאייט. רכישה דרך הקישור תעניק לי עמלה מסוימת. אודה לכן מאד אם תשתמשו בלינק שלי, אבל כמובן שתוכלו לחפש את המוצר/השירות בעצמכן :)