אודות

אנחנו מתות על הדברים הקטנים האלה שאנחנו מוצאות על הסטנדים בחנויות הקוסמטיקה. נראה שתמיד בתיק האיפור יש מקום לעוד ועוד ועוד. ואנחנו קונות, וקונות וקונות... עצרתן פעם לחשוב כמה כסף אנחנו מוציאות על הדברים הקטנים הטובים האלה? אני לא אחדש לכן משהו אם אספר לכן שלא מעט. אבל אולי אחדש לכן אם אראה לכן דרכים להשיג את אותם הדברים הטובים בהרבה פחות. כמו כל מוצר אחר שעולה פה יותר מכל מקום אחר בעולם, כך גם בתחום הקוסמטיקה. אם גם אתן לא מבינות למה לעזאזל מוצרי האיפור והטיפוח בארץ כל כך יקרים, אם גם לכן נמאס להיות פראייריות ואתן רוצות לגלות על האפשרויות האחרות שעומדות בפניכן, או אם סתם בא לכן לקרוא, להתעצבן ולשחרר קיטור, אז הגעתן למקום הנכון.

קוראים לי סיון, אני מאפרת מקצועית, ובאה מתחום התקשורת. מחירי הקוסמטיקה בארץ ממש מרגיזים אותי, וזו הייתה הסיבה המרכזית שבגללה, או בזכותה, פתחתי את הבלוג הזה. 

אם בא לכן לראות ולקרוא עוד על מוצרים שהזמנתי מהאינטרנט, שאהבתי יותר ואהבתי פחות, אתן מוזמנות לבקר בדף שלי באתר הביקורות המעולה Makeup Alley, וגם בדף שלי ב-iHerb.

גילוי נאות: כשפתחתי את הבלוג לא הייתה לי שום כוונה להרוויח ממנו, אולם עם הזמן גיליתי שחלק מהאתרים שאני מפרסמת בבלוג מנהיגים תוכניות של בונוסים לבלוגרים ולאנשים שמפנים אליהם לקוחות. אז חשבתי שאם גם ככה אני מפרסמת אותם, אז למה לא להינות מההטבה הזו? לכן הצטרפתי לכמה תכניות, ועל חלק מהקישורים שמופיעים בבלוג אני מקבלת עמלה קטנה (וממש לא משמעותית, בואו נגיד שאני לא יכולה ללכת עם הכסף הזה לסופר). העמלות בשום פנים ואופן לא באות על חשבון קהל הקוראים, אלא על חשבון אתרי האינטרנט בלבד!

בליגלוג נעים!
                    סיון